A RESPADRIL AEROSOL egy hatékony kiegészítő, amely közvetlenül a lovak légutakban alkalmazva segíti a légzőrendszer tisztulását és védelmét. A benne található illóvegyületek, mint az eukaliptusz és szegfűszeg, semlegesítik az ammónia hatását, ezáltal enyhítve a légúti irritációkat és elősegítve a szabad légzést.
✅ Hatékony légúti kezelés – A készítmény a légutakban alkalmazva gyors és tartós hatást fejthet ki.
✅ Ammónia semlegesítése – Az illóvegyületek hatékonyan semlegesítik az ammónia és egyéb irritáló anyagok hatását.
✅ Esszenciális olajok – Az eukaliptusz és szegfűszeg esszenciális olajok támogatják a légutak tisztulását és enyhítik a légzési problémákat.
✅ Könnyen alkalmazható – Az ampullák praktikus formátumot biztosítanak, így egyszerű az alkalmazás, és a lovak számára is kényelmes.
Inhalálni napi egyszer 1 ampulla javasolt 5 napon keresztül.
5 x 10 ml ampulla
A RESPADRIL AEROSOL ideális választás minden olyan lovak számára, akik légúti problémákkal küzdenek, vagy akiknek a légzőrendszere poros vagy ammóniával terhelt környezetben van. A napi egyszeri alkalmazás biztosítja a hatékony és kényelmes kezelést.
Equistro Respadril aero 10 ml
Cikkszám: VQ7821800
4 879 Ft
4 879 Ft / ml